واکسن کوید-19 جرقه نزول بیت کوین خواهد بود – نویسنده پدر ثروتمند پدر فقیر

0
255
خرید فروش اتریوم ارزان

بازدیدها: 61

Robert Kiyosaki ایالات متحده را به دلیل 27 تریلیون دلار بدهی خارجی ، ورشکسته می داند و بیت کوین را بعنوان یکی از سه مورد برتر برای سرمایه گذاری بلند مدت می شمارد.

نویسنده معروف آقای Robert Kiyosaki ادعا می کند بیت کوین با پیدا شدن واکسن موثر کوید-19 سقوط خواهد کرد. در توئیت 15 سپتامبر آقای Kiyosaki که به خاطر کتابش “پدر ثروتمند پدر فقیر” مشهور است ، هشدار داد که راه حل عملی برای کوید-19 دارایی های بهشت امن را دچاز نزول خواهد کرد.

Kiyosaki : سقوط ناشی از واکسن فرصت مناسب برای خرید بیت کوین است.

او می نویسد : “چه اتفاقی می افتد اگر واکسن تایید شود. طلا ، نقره و بیت کوین سقوط خواهند کرد. فرصت خرید.”

او ادامه می دهد که این ویروس مشکلات “واقعی” بخصوص اقتصاد ایالات متحده را پوشانده بود. با 26.7 تریلیون دلار بدهی که بخش بزرگی از آن از زمان بروز کوید-19 بوجود آمده است ، کشور اکنون برشکسته است.

“مشکل اصلی پاندمی نیست. مشکل اصلی بدهی عظیم آمریکا است. آمریکا برشکسته است. 28 تریلیون دلار بدهی ترازنامه. 120 تریلیون دلار تعهدات اجتماعی خارج از ترازنامه.”

طلا ، نقره و بیت کوین بهترین سرمایه گذاری بلند مدت است”

بحث در مورد مناسب بودن سرمایه گذاری بلند مدت در بیت کوین از زمان سقوط بازارهای سرمایه در ماه مارس ، بیشتر و بیشتر مطرح می شود.

صرف نظر از قوت گرفتن فعلی ، به طور کلی دلار آمریکا به لطف سیاست های فدرال رزرو که قصد مقابله با ویروس کرونا را دارد ، در حال چرخش و بدتر شدن است.

همانطورکه Cointelegraph قبلا گزارش کرده است شاخص دلار آمریکا در مقابل طلا و بیت کوین در ماه های اخیر تضعیف شده است که مهمترین مسئله مورد توجه معامله گران است. در روز سه شنبه فدرال رزرو موارد جدیدی را در مورد پیش بینی آینده بازار ارائه کرد که شامل افزایش بیشتر در نوسانات دلار است.

مورد دیگر که رشد قیمت بیت کوین را پررنگ می کند افزایش بدهی بانک های مرکزی در سراسر جهان است.

Keiser در مورد هشدار تازه Warren Buffett

Kiyosaki در هر شرایطی پشتیبان صریح بیت کوین باقی مانده است. در ماه آگوست قبل از وقوع بحران بانکی بزرگ ، او دنبال کننده های خود را تشویق کرد که سریعا رمزارز بخرند.

تضعیف دلار و دخالت فدرال رزرو در اقتصاد انگیزه وی در پشت این توصیه بود. Warren Buffett از سرمایه گذاری در بانک های آمریکا خارج شد و طلا خرید که زنگ هشدار دیگری برای وی بود.

“Warren Buffet چه می کند؟ او پول نقد زیادی دارد، او اخیرا به سمت دارایی طلا رفته است که از انواع سرمایه گذاری متفاوتی است که وی در دهه های گذشته انجام داده است و این هفته او با قدرت وارد بازار سهام ژاپن شده است”. Max Keiser که صحبت های مشابه ای درباره اقتصاد مطرح می کند در مصاحبه این هفته گفت :

“او از دلار خارج شد، من فکر می کنم کاملا واضح است. او از موفق ترین سرمایه گذاران در جهان است و از دلار خارج می شود”

همچنین در ماه آگوست Keiser پیش بینی کرد که بیت کوین با توجه به وضعیت فعلی اقتصاد یک بیشینه تاریخی را در آینده نزدیک خواهد دید.

منبع : cointelegraph.com

خرید و فروش اتریوم ارزان