چطور در رالی صعودی همه چیز از دست ندهیم

0
753
رالی بیت کوین

بازدیدها: 44

سرمایه گذاران در طول روند صعودی بیت کوین می توانند بیت کوین خود را نگهداری کنند و یا ترید کنند اما حرفه ای ها می گویند بیش از هر چیز باید تردید کرد.

شرایطی که نشان می دهد بیت کوین و بازارهای رمزارز رو به صعود خواهند بود ، معامله گران حرفه ای در مورد درس هایی که از رالی های قبلی آموخته ایم هشدار می دهند.

با اصلاح 5 درصدی بیت کوین در روز گذشته ، شاخص ترس و طمع رمزارز به 75 برگشت. شاخصی که نوسان و حجم بازار و فعالیت های شبکه اجتماعی ارزهای دیجیتال را بررسی می کند. عدد 75 که معادل طمع است و کمی پایین تر از 84 (بسیار طمع) قرار دارد که در 10 آگوست ثبت شد. هر دو بار نشان می دهند که انتظارات بسیار بالاتر از واقعیت است.

در توئیت 11 آگوست توسط Taylor Manahan از موسسان MyCryptoWallet و MyEtherWallet یکسری توصیه های خوبی از رالی صعودی 2017 به دست آمد. او خوشحالی غیرعقلانی از بازارهای صعودی را بیان کرد که همیشه بازیگران آسیب پذیر از طمع را جذب می کند.

مثل پروانه به شعله

او نوشت : “آنها پول زیادی به دست میاورند و مردم از دست می دهند زیرا غرور و ترس و طمع قوی ترین چیزها در زمین هستند.” Monahan باور دارد که زمان ذخیره سازی دیگر پایان یافته است و به کاربرانی اشاره کرد که 90-95 درصد رمزارزهای خود را ذخیره کرده اند. او پیشنهاد کرد که دنبال رمزارزهای جدید نباشید :

“تنها چند رمزارز قوی و قدیمی که به آنها علاقه مند هستید را انتخاب کنید. بر روی آنها سرمایه گذاری کنید. تحقیق کنید. اگر بطور پیوسته سود کنید برنده خواهید شد و وقتی که تلاش کنید به بالاترین قیمت ها برسید بازنده خواهید بود.”

Monahan خویشتنداری کرد و به افرادی که بدهی بالایی برای خرید رمزارز قبول می کنند ، گفت : “شما برنده نخواهید شد و خانه خود و سرمایه فرزندان خود را از دست خواهید داد. چنین بازنده ای نباشید”.

مشابه بسیاری از حرفه ای ها ، Monahan معتقد است یک سرمایه گذار تنها باید 5 درصد از سرمایه خود را ریسک کند و اگر آن را از دست داد نباید برای پرداخت مجدد آن اقدام کند.

“با اینکار خوش باشید ولی وقتی سرمایه شما از بین رفت، از بین رفته است. دوبرابر نکنید. از حساب پس انداز و یا رمزارز ذخیره خود استفاده نکنید.”

گفتن ساده است، عمل کردن سخت است

مدرس رمزارز Chris Burniske در 7 آگوست توئیت کرد “آماده شدن به اندازه کافی برای بازار صعودی سخت است” او فکر می کند که اشتیاق برای رمزارز 10 برابر سال 2017 است که دلالت می کند ممکن است در مقابل پیش بینی های بزرگنمایی شده، خرید و فروش دارایی ها بصورت بی پروا وجود داشته باشد.

Burniske می گوید :

“کسی نمی تواند آن را کنترل کند اما ما می توانیم خودمان را کنترل کنیم که چطور عکس العمل نشان دهیم”

طرفداران Anthony Pompliano با نصیحت های پیوسته او برای کارهایی که باید در حرکت های صعودی بازار انجام دهیم ، آشنا هستند. برخی کاربران معتقد هستند که نصیحت های او بدشانسی می آورد که هر بار او پستی می گذارد بازار نزولی می شود.

“پیام مهم حالا که وارد بازار صعودی بعدی بیت کوین می شویم :

  • بیت کوین نوسانات بالایی دارد
  • شما ممکن است تمام پول خود را از دست بدهید
  • تنها چیزی را سرمایه گذاری کنید که از دست دادنش برایتان مهم نیست
  • تویتر یک توصیه کننده سرمایه گذاری نیست
  • بیت کوین را با کارت اعتباری نخرید
  • سود کوتاه مدت کسب کنید
  • تحقیقات خود را انجام دهید

جمع آوری اطلاعات

دستکاری بازار سخت تر از قبل است اما مطمئنا در سال 2020 اتفاق خواهد افتاد. نهنگ های رمزارز قادر هستند با استفاده از تکنیک های مختلف قیمت را تغییر دهند و فراموش نکنید برخی مواقع این نهنگ ها می توانند با پرداخت میلیون ها توکن ، رمزارز را تحت تاثیر قرار دهند. حتی کسانی که برای ارتقاء یک پروژه هزینه ای پرداخت نمی کنند ، طرفدار سرمایه گذاری های خودشان هستند. Monahan توصیه می کند : “به هیچ کس اعتماد نکنید”

“حتی آدم های خوب هم روابتشان و رمزارزهایشان برایشان مهم است. شما ممکن است در نهایت از حرف هایشان قانع شوید اما هرگز عمق فکرشان را نمی دانید. تصمیمات خود را بر اساس منابع مختلف و علم خود بگیرید”

منبع : cointelegraph.com

صرافی خرید تتر ارزان