چهار دلیل که شاید بیت کوین در 10 سال حجم بازار 1-5 ترلیون دلار را ببیند.

0
263
قیمت دوج کوین

بازدیدها: 118

صرف نظر از اینکه نواوری ها در سیستم مالی غیرمتمرکز بر پایه اتریوم (DeFi) توجهات زیادی را به خود جلب کرده است، شرکت سرمایه گذاری نیویورکی ARK Invest Management می گوید که بیت کوین دارایی قابل اعتمادتری نسبت به طلا است و ظرفیت رسیدن به حجم 1-5 ترلیون دلار را در 10 سال آینده دارد.

پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین توسط گزارش جدیدی از این شرکت ارائه شده است که ARK در همکاری تحقیقاتی با شرکت Coin Metrics انجام داده است و نشان می دهد که بیت کوین یک دارایی مالی درحال ظهور است و فرصت هایی که به همراه آن می آید را توضیح می دهد.

بر اساس این گزارش اگر بیت کوین بصورت گسترده کاربردی شود ، حجم بازار بیت کوین همچنان فضای زیادی برای رشد از سطح فعلی یعنی 200 بیلیون دلار دارد:

1- یک شبکه پرداخت جهانی

2- محافظت در برابر کاهش ارزش دارایی ( حفظ ارزش دارایی )

3- طلای دیجیتال

4- یک کاتالیزور برای ارزش زدایی ارز در بازارهای نوظهور

اگر هر یک از این سناریوها اتفاق افتد حجم بازار بیت کوین در طول دهه بعدی چندین مرتبه رشد می کند و پتانسیل رسیدن به 3 ترلیون دلار در سال 2025 را دارد.

حجم فرضی بیت کوین بعنوان شبکه پرداخت

حجم فرضی بیت کوین بعنوان حفظ ارزش دارایی

حجم فرض بیت کوین بعنوان طلای دیجیتال

حجم فرضی بیت کوین بعنوان کاتالیزور برای ارزش زدایی ارز در بازارهای نوظهور

و همانطورکه شرکت گفت بیت کوین پتانسیل رشد ناگهانی دارد همچنین اضافه کرد که “بیت کوین به نظر تنها دارایی است که همواره همبستگی کمی نسبت به دارایی های سنتی دارد” بنابراین سود متنوع بالایی برای سرمایه گذاران سنتی دارد.

گزارش می گوید : “در اغلب موارد همبستگی در محدوده -0.2 تا 0.2 قرار دارد” همچنین اضافه می کند که نوسانات موجود در بازارها در شروع کوید-19 در ابتدای امسال استثناء است.

“در مواردی غیر از شوک هایی مانند پاندمی ، ما معتقد هستیم که همبستگی به سمت صفر خواهد رفت تا زمانیکه که دارندگان دارایی ها و سیستم مالی سنتی ، بیت کوین و تکنولوژی بیت کوین را به زیرساخت های خود اضافه کنند”

گزارش همچنین چندین ریسک را برای شرکت ها و افراد که با بیت کوین کار می کنند ، می شمارد که از بین آنها می توان به حق مالکیت و نگهداری امن بیت کوین ، عدم قطعیت و رشد کنترل توسط موسسات مالی که ممکن است نقل و انتقال مالی در شبکه را محدود کنند، اشاره کرد که بزرگترین ریسک ها در زمینه رمزارزها است.

منبع : cryptonews.com

خرید دوج کوین ارزان