یرن فایننس (YFI) ساختار صعودی بازار را غیرمعتبر می کند. تحلیل ها کاهش بیشتر را نشان می دهد.

0
415
خرید یارن فایننس ارزان

بازدیدها: 86

یرن فایننس بخش دوست داشتنی DeFi بوده است که سرمایه گذاران حجم بالایی را به توکن YFI اختصاص دادند با این دید که یرن فایننس یکی از بزرگترین و گسترده ترین پلتفرم در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز باشد.

پس از اینکه بنیانگذار آن سرمایه گذاران را به پروژه آزمایشی قراردادهای هوشمند منحرف کرد 50 درصد از سرمایه هایش از دست رفت و پس از آن حال و هوا پیرامون پروژه یرن چندین هفته است که در حال تغییر است.

هرچند او مستقیما کاربران را تشویق نکرد که قراردادها را با توکن های YFI فراخوانی کنند اما با قراردادن چندین پیام در تویتر بطور غیرمستقیم این اتفاق افتاد. در نتیجه قیمت YFI پایین تر آمد. انجمن پراکنده و ضعف شده یرن فایننس این جرقه را تشدید کرد و از آن زمان قیمت یرن فایننس به طور قابل توجهی پایین آمد.

یک تحلیل گر اکنون بیان می کند که ساختار بازار صعودی یرن فایننس اکنون باطل شده و نزول بیشتر می تواند در کوتاه مدت اتفاق افتد.

یرن فایننس (YFI) به دلیل فشار فروش مداوم به سمت 13000 دلار می رود.

در زمان نوشته شدن این مطلب ، توکن یرن فایننس (YFI) پایین 13500 دلار معامله می شود.

این کمی بالاتر از بالاترین کمینه قبلی در 12000 دلار است که در فروش شدید اخیر ایجاد شد. کمبود فشار خریدار نشان می دهد که نزول قیمت به کمینه اخیر در کوتاه مدت اتفاق خواهد افتاد.

اگر یرن فایننس به این کمینه ها نزول کند شکست به پایین آن می تواند جرقه فروش شدید را آغاز کند. اگر خریداران نتوانند از این موضوع محافظت کنند نشان دهنده این خواهد بود که یک نزول شدید قریب الوقوع خواهد بود.

تحلیل : ساختار بازار YFI شکسته است احتمال 6000 دلار وجود دارد

درحالیکه در مورد جهت حرکت رمزارز در کوتاه مدت صحبت می کنیم یک تحلیل گر می گوید که او 50 درصد افت را انتظار دارد. او هدف 6200 دلار را در کوتاه مدت انتظار دارد و می گوید که این یک هدف منطقی با توجه به ساختار بازار است.

“با خیال راحت می توان گفت که ساختار صعودی شکسته شده است و هدف 100000 دلار فعلا از بین رفته است. تنها مورد خوب مقاومت قطری (diagonal) است:شکست آن ، تست مجدد آن و حداکثرگرایی DeFi”

از آنجائیکه توکن یرن فایننس به شدت با فضای DeFi همبسته است تمایل بعدی آن شاید وابسته به تمایل کل مجموعه باشد.

منبع : newsbtc.com

خرید یارن فایننس خودکار و ارزان

صفحه تحلیل تکنیکال یرن فایننس