یک سرمایه گذار برجسته دیگر می گوید بیت کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید.

0
52

بازدیدها: 17

یک سرمایه گذار برجسته دیگر می گوید که قیمت بیت کوین تنها در چند سال آینده به یک میلیون دلار خواهد رسید. در حدود یک سال ، رئیس قبلی IBM در زمینه کریپتو ، پیش بینی مشابه ای با جان مک کافی انجام داده است. حدود یک سال پیش جان مک کافی پیش بینی کرده بود که بیت کوین تا انتهای 2020 به یک نقطه عطف خواهد رسید.

آخرین مورد مربوط به رائول پال (Raoul Pal) که قبلا از همکاران GLG بوده است ، می شود. پال اکنون مدیرعامل Global Macro Investor است که اخیرا یک گزارش 120 صفحه ای از وضعیت سرمایه گذاری ارائه کرده است.

پال پیش بینی می کند که سیستم اقتصادی معمول کم و بیش به شکل چشم گیری شکست خواهد خورد.

او می نویسد:

پول نقد پس از بحران اخیر دیگر یک موجود تغییرشکل یافته است و به سختی عمل می کند.

او می گوید بیت کوین مانند طلا بعنوان ناجی خواهد آمد که به گفته وی از تمام ارزهای دنیا بهتر عمل می کند پس به کار خود ادامه خواهد داد.

او اضافه می کند :

طلا از دارایی ما حفاظت می کند. بیت کوین گزینه ای است که مربوط به آینده است هر دو امنیت ما را تامین می کنند و احتمالا ما را ثروتمند می کنند.

پال ادعا می کند که “قیمت طلا در طول 5 سال آینده تا 3 الی 5 برابر افزایش خواهد یافت” همچنین می گوید که به نظر او بیت کوین در همان مدت می تواند تا یک میلیون دلار برسد.

پال سپس به آلت کوین ها ، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و توکن هایی مانند پروژه لیبرای فیس بوک می پردازد.

بیت کوین دور از بحران های مالی متولد شده است و دقیقا چیزی است که برای این بحران ها بوجود آمده است. این دقیقا چیزی است که بیت کوین برای آن سرمایه گذاری شده است.

پال می نویسد : من فکر می کنم بیت کوین تنها در دو سال به 100000 دلار خواهد رسید اما در همین مدت ممکن است تا یک میلیون دلار نیز برسد.

پال پیشنهاد می کند که هر کس باید بیت کوین داشته باشد و این را بیان می کند :

من شخصا سرمایه خود را به این صورت تخصیص می دهم : 25% سرمایه گذاری برای تجارت (ترید) ، 25% پول نقد (تماما دلار آمریکا)، 25% طلا و 25% بیت کوین.

هر چند برای سلب مسئولیت می گوید :

باید بگویم که پیش بینی بیش از چند ماه بویژه در وضعیت کنونی پیچیده و پر ریسک است من تنها می توانم پیشنهاد کنم چرا که فکر می کنم به احتمال زیاد در این مرحله این اتفاقات خواهد افتاد. من فکر می کنم که این کار درست است اما بطور کاملا قطعی نمی دانم. اما من شانس بیش از 60% به آن می دهم.